Akademia NIW

Stworzyliśmy Akademię, żeby wspierać organizacje pozarządowe w ich codziennych działaniach. Akademia NIW to cykl webinariów i warsztatów, w których dzielimy się doświadczeniem i wiedzą na temat działania w NGO.

Tematyka działań Akademii jest dostosowana do potrzeb zgłaszanych przez organizacje III sektora, w odniesieniu zarówno do know-how, jak i narzędzi pomocnych w codziennej działalności. W Akademii NIW wykorzystamy również wiedzę i doświadczenie pracowników Instytutu zdobyte m. in. w trakcie wizyt monitorujących, weryfikacji sprawozdań i wniosków składanych do NIW.

Projekt kierujemy do następujących odbiorców:

  • organizacji społeczeństwa obywatelskiego,
  • beneficjentów programów prowadzonych przez NIW,
  • społeczników działających w ramach grup nieformalnych,
  • przedstawicieli/pracowników samorządów terytorialnych,
  • pracowników firm zajmujących się społeczną odpowiedzialnością biznesu.

W ramach Akademii będziemy organizować szkolenia i warsztaty, a z czasem dojdą również inne narzędzia, takie jak e-learning,spotkania branżowe i networkingowe, publikacje i wydawnictwa (podręczniki, raporty, konspekty, instrukcje), coaching, doradztwo i wsparcie.

Akademia NIW to źródło know-how dla trzeciego sektora. Rolą Akademii jest inspirowanie i motywowanie do ciągłych ulepszeń.

Wszystkie informacje dotyczące terminów webinariów i warsztatów będą dostępne na stronie niw.gov.pl. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem Akademii!

Regulamin Akademii NIW

metadata
Podmiot udostępniający: Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Wytworzył informację: Jolanta Wierzbicka 16 maja 2019 1:47:49
Wprowadził informację do BIP Jolanta Wierzbicka 16 maja 2019 1:47:49
Ostatnio modyfikował: Jolanta Wierzbicka 27 sierpnia 2019 3:38:57