Debata pt. „NGO – krajobraz po pandemii”

20 maja o godz. 17.00 dyrektor NIW-CRSO Wojciech Kaczmarczyk weźmie udział w dyskusji pt. „NGO – krajobraz po pandemii. Organizacje pozarządowe w nowej rzeczywistości: wyzwania, problemy, możliwości”.

plakat informujący o debacie: godz. 17.00 20 maja 2021 r., pokazani uczestnicy debatyOrganizatorami spotkania są Klub NGO działający w ramach CoopTech Hub (https://hub.plz.pl/) we współpracy z Fundacją Venture Cafe Warsaw.

Spotkanie odbywa się w ramach cotygodniowego cyklu „Thursday Gathering”.

Spotkanie będzie składało się z dwóch części tematycznych:

  1. Diagnoza sytuacji – z jakimi problemami mierzyły się organizacje pozarządowe w czasie pandemii? Czy kryzys pandemiczny zostawi trwały ślad w III sektorze? Jeśli tak, to jakie są główne wektory zmian? Rozwój technologiczny a III sektor – szansa rozwojowa uodparniająca na kryzysy czy fałszywa obietnica?
  2. Ideacja – próba zastanowienia się, jak mogłoby być i jakie zmiany na rzecz III sektora można i powinno się wprowadzić (w świecie idealnym)? Jak lepiej wykorzystać potencjał pomocowy? Doświadczenie pandemii a potencjał rozwojowy w III sektorze. Idea spółdzielczości w kontekście NGO.

Debata on-line jest ogólnodostępna (rejestracja: https://www.venturecafewarsaw.org/) oraz dodatkowo będzie transmitowana na https://www.facebook.com/cooptechhub i https://www.facebook.com/venturecafewarsaw).

metadata
Podmiot udostępniający: Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Wytworzył informację: Magda Stec 19 maja 2021 3:50:34
Wprowadził informację do BIP Magda Stec 19 maja 2021 3:50:34
Ostatnio modyfikował: Magda Stec 19 maja 2021 3:56:09