W dniu 17 listopada 2021 r. odbyło się zdalne posiedzenie Komitetu Sterująco-Monitorującego PROO, za pomocą platformy Microsoft Teams.
Celem spotkania było:
- Podsumowanie realizacji PROO 2021,
- Omówienie Regulaminów konkursów na rok 2022 w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich PROO na lata 2018-2030,
- Rozstrzygnięcie rekomendacji co do uwag zgłoszonych w ramach konsultacji społecznych Regulaminów konkursów na rok 2022 w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich PROO na lata 2018-2030.
Zachęcamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:












0.72MB