W dniu 18 maja 2022 r. odbyło się zdalne posiedzenie Komitetu Sterująco-Monitorującego PROO, za pomocą platformy Microsoft Teams.
Celem spotkania było:
- Podsumowanie rozstrzygnięć konkursów PROO edycja 2022;
- Przedstawienie wyników badania ewaluacyjnego pt. „Analiza beneficjentów priorytetu 3 Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030”.
Zachęcamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:












0.62MB