W dniu 26 stycznia 2022 r. odbyło się zdalne posiedzenie Komitetu Sterująco-Monitorującego PROO, za pomocą platformy Microsoft Teams.
Celem spotkania było:
- Podsumowanie naborów w ramach konkursów PROO edycja 2022,
- Przedstawienie wyników badania ewaluacyjnego pt. „Analiza beneficjentów priorytetu 4 Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030”.
Zachęcamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:












0.67MB