Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

Aktualności

news.png

Operatorzy Lokalni w Twoim regionie

organizacje

Przedstawiamy listę Operatorów Lokalnych Rządowych Programów Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO, Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych oraz Fundusz Młodzieżowy.

 

Operatorzy będą ogłaszać lokalne konkursy na wsparcie młodych organizacji pozarządowych oraz mikroinicjatyw. Kolejne nabory będą ogłaszane przez Operatorów w roku 2024, 2025 i 2026.

 

 

operatorzy lokalni

System Obsługi Wolontariatu

organizacje

System Obsługi Wolontariatu (SOW) to ogólnopolskie narzędzie, dzięki któremu wolontariusze i organizacje mogą komunikować się ze sobą i składać oferty pracy i pomocy wolontariackiej.

 

SOW jest autorskim systemem Korpusu Solidarności i jedynym w Polsce, który oferuje tak wiele funkcjonalności i możliwości w jednym miejscu zarówno wolontariuszom, jak i koordynatorom. System pielęgnuje i służy rozwojowi wolontariatu długoterminowego w naszym kraju.

Daj się wciągnąć w wolontariat! Dołącz do SOW i znajdź ofertę dla siebie!

 

Akademia NIW

organizacje

Stworzyliśmy Akademię, żeby wspierać organizacje pozarządowe w ich codziennej pracy. Poprzez cykl webinariów i warsztatów dzielimy się doświadczeniem i wiedzą na temat działania w NGO.

 

Tematyka naszych działań w ramach Akademii jest dostosowana do potrzeb zgłaszanych przez organizacje III sektora, w odniesieniu zarówno do know-how, jak i narzędzi pomocnych w codziennej działalności. W Akademii NIW korzystamy również z wiedzy i doświadczenia pracowników Instytutu zdobytych m. in. w trakcie wizyt monitorujących, weryfikacji sprawozdań i wniosków składanych w naborach do programów prowadzonych przez NIW-CRSO.

 

 

img1

System obsługi dotacji

organizacje

System jest przeznaczony dla wnioskodawców, beneficjentów i ekspertów oceniających wnioski, które wpłynęły w naborach do programów zarządzanych przez NIW-CRSO.

 

System obsługuje procedury konkursowe m.in ogłaszanie naborów, nabór wniosków, ocenę i sprawozdania w programach: Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030, Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, Rządowy Program Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030, Program Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych na lata 2020-2030.

 

 

Organizacje pożytku publicznego

organizacje

Zajmujemy się organizacjami pożytku publicznego w zakresie określonym w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Do naszych obowiązków należy m.in. prowadzenie bazy sprawozdań organizacji pożytku publicznego oraz sporządzanie wykazu organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych.

 

 

img2
PLN przyznanych dotacji
1 168 957 000+
PLN przyznanych dotacji
rozpatrzonych wniosków
39000+
rozpatrzonych wniosków
Uczestników Akademii NIW
3890+
Uczestników Akademii NIW
Ofert wolontariatu w SOW
17 730+
Ofert wolontariatu w SOW

Kontakt

kontakt.png
Narodowy Instytut Wolnosci
- Centrum Rozwoju Spoleczenstwa Obywatelskiego


contact4.png
Adres
al. Jana Pawla II 12, 00-124 Warszawa
contact5.png
NIP
7010780575
368854582
REGON:
368854582
Nr tel.
22 468 44 00
(od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00)
/NIW-CRSO/SkrytkaESP
Adres skrytki na ePUAP:
/NIW-CRSO/SkrytkaESP
Copyright ©2021 All rights reserved | Created by nFinity

Widget not in any sidebars

Powiadom znajomego!Powiadom znajomego o tej aktualności!
Udostępnij za pomocą:


MessengerFacebookEmailShare