Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
DRUKUJ STRONĘ

Praktyki i wolontariat

news.png

Wykorzystaj swój wolny czas na zdobywanie doświadczeń zawodowych w pierwszej w Polsce instytucji, która kompleksowo wspiera społeczeństwo obywatelskie.

W NIW-CRSO możliwa jest organizacja:

  • praktyki studenckiej,
  • praktyki absolwenckiej,
  • wolontariatu.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w przypadku praktyki absolwenckiej,
  • Wsparcie opiekuna,
  • Zadania dostosowane do Twoich oczekiwań,
  • Elastyczność w wymiarze godzin.

Masz okazję realizować powyższe zadania razem z nami, poznać „od kuchni” funkcjonowanie instytucji, a przede wszystkim zyskać nowe doświadczenia.

Poznaj nas bliżej i zobacz czym się zajmujemy. Jeżeli znajdziesz obszar zainteresowań, w którym chcesz realizować praktykę studencką lub wolontariat, wypełnij formularz zgłoszenia i prześlij na adres rekrutacja@niw.gov.pl

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany praktyką absolwencką, zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie publikujemy ogłoszenia o praktykach absolwenckich.

Szczegółowe informacje o praktykach i wolontariacie w NIW-CRSO możesz uzyskać pod adresem mailowym rekrutacja@niw.gov.pl

Newletter