Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
newsletter1.jpg

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

DRUKUJ STRONĘ

Konsultacje społeczne

news.png

Podsumowanie konsultacji Regulaminu konkursu NOWEFIO 2024

Poniżej znajduje się zestawienie zgłoszonych uwag wraz z rozstrzygnięciami danych propozycji.

Konsultacje Regulaminu konkursu NOWEFIO 2024

 

Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza wszystkie zainteresowane osoby, organizacje i instytucje do wyrażenia swoich opinii na temat projektu Regulaminu konkursu na rok 2024 w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

 

W trosce o to, aby ostateczny kształt Regulaminu możliwie najpełniej odpowiadał na potrzeby i oczekiwania sektora pozarządowego, zapraszamy do uczestnictwa w konsultacjach społecznych.

 

Zachęcamy do zgłaszania uwag i propozycji na adres: FIO@niw.gov.pl do dnia 17 lipca br. na formularzu, który można pobrać poniżej. Następnie Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego sporządzi zestawienie uwag, które zostanie przedstawione Komitetowi Sterująco-Monitorującemu Rządowy Program NOWEFIO oraz opublikowane na stronie NIW-CRSO.

 

Do pobrania:

Podsumowanie konsultacji Regulaminu konkursu NOWEFIO 2023

W ramach trwających ponad 2 tygodnie konsultacjach Regulamin konkursu Programu NOWEFIO edycja 2023, przesłanych zostało ponad 20 uwag.

Poniżej znajduje się ich zestawienie wraz z rozstrzygnięciami danych propozycji.

Konsultacje Regulaminu konkursu NOWEFIO 2023

 

Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza wszystkie zainteresowane osoby, organizacje i instytucje do wyrażenia swoich opinii na temat projektu Regulaminu konkursu na rok 2023 w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

 

W trosce o to, aby ostateczny kształt Regulaminu możliwie najpełniej odpowiadał na potrzeby i oczekiwania sektora pozarządowego, zapraszamy do uczestnictwa w konsultacjach społecznych.

 

Zachęcamy do zgłaszania uwag i propozycji na adres: FIO@niw.gov.pl do dnia 1 listopada 2022r. na formularzu, który można pobrać poniżej. Następnie Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego sporządzi zestawienie uwag, które zostanie przedstawione Komitetowi Sterująco-Monitorującemu Rządowy Program NOWEFIO oraz opublikowane na stronie NIW-CRSO.

 

Do pobrania:

Konsultacje Regulaminów konkursów NOWEFIO 2022 oraz PROO 2022

 

Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza wszystkie zainteresowane osoby, organizacje i instytucje do wyrażenia swoich opinii na temat projektu Regulaminów konkursów na rok 2022 w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 oraz Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich PROO na lata 2018-2030.

W trosce o to, aby ostateczny kształt Regulaminów możliwie najpełniej odpowiadał na potrzeby i oczekiwania sektora pozarządowego zapraszamy do uczestnictwa w konsultacjach społecznych.

 

Zachęcamy do zgłaszania uwag i propozycji na adres:

 

do dnia 3 listopada 2021 r. na formularzu, który można pobrać poniżej. Następnie Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego sporządzi zestawienie uwag, które zostanie przedstawione Komitetom Sterująco-Monitorującym oraz opublikowane na stronie NIW-CRSO.

 

Do pobrania:

Newletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

Copyright ©2021 All rights reserved | Created by nFinity

Widget not in any sidebars

Powiadom znajomego!Powiadom znajomego o tej aktualności!
Udostępnij za pomocą:


MessengerFacebookEmailShare