Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
DRUKUJ STRONĘ

Kariera

news.png

W NIW-CRSO spotykają się ludzie z pasją, którzy chcą wspólnie działać na rzecz wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Zatrudniamy specjalistów w swoich dziedzinach i to oni są naszym najcenniejszym kapitałem. Dlatego też poszukujemy ludzi z inicjatywą i zaangażowaniem.

Budujemy atrakcyjne środowisko pracy, które sprzyja wszystkim zatrudnionym. Nasi pracownicy realizują ambitne zadania i ciekawe projekty. Dbamy o możliwość rozwoju zawodowego i ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników. Równie ważna jest dla nas życzliwa atmosfera w miejscu pracy oraz budowa przyjaznych relacji zespołowych, opartych na wzajemnym szacunku.

 

W NIW-CRSO działamy na rzecz zwiększania zaangażowania obywateli w życie publiczne oraz poprawy zdolności organizacji obywatelskich do realizacji ich misji. Społeczeństwo obywatelskie jest wspólną przestrzenią, która służy m.in. solidarności oraz budowie oddolnych inicjatyw.

 

Jeśli te ideały są Ci bliskie – zapraszamy!

 

Dołącz do nas!

img career
Newletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

Copyright ©2021 All rights reserved | Created by nFinity

Widget not in any sidebars

Powiadom znajomego!Powiadom znajomego o tej aktualności!
Udostępnij za pomocą:


MessengerFacebookEmailShare