Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

Kontakt

Sekretariat


Zapraszamy do kontaktu!


Wyszukiwarka

newsletter1.jpg

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

DRUKUJ STRONĘ

Aktualności

news.png
Zapraszamy wszystkie organizacje młodzieżowe do udziału w konkursie ogłoszonym w ramach edycji 2022 Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033.
Wyniki otwartego konkursu ofert ogłoszonego w ramach edycji 2022 Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich PROO na lata 2018-2030 w Priorytecie 1a. 
Do udziału w Campus Wolontariat 2022 zapraszamy pełnoletnich wolontariuszy, uczestników Korpusu Solidarności, którzy wyróżniają się zaangażowaniem w działania ochotnicze, realizują stały wolontariat, są zainteresowani podnoszeniem swoich kompetencji w zakresie realizacji działań wolontariackich.
Na początku lipca w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbyła się międzynarodowa konferencja pt. „Wolontariusze – obywatele budujący przyszłość Europy”. Po serii debat i prezentacji zebrano wnioski i sformułowano rekomendacje.
Dyrektor NIW-CRSO 10 sierpnia 2022 r. zaktualizował wykaz organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2021 rok w 2022 roku.
15 sierpnia 2022 roku o godzinie 17:00 w Gdyni w Parku im. Marii i Lecha Kaczyńskich na Kamiennej Górze odbędzie się koncert pt. „Nieszpory patriotyczne 2022”. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenia Katolickie Centrum Kultury w Gdyni.
W piątek, 29 lipca w Centrum Prasowym PAP, z udziałem m.in. powstańców warszawskich, członków Kapituły Nagrody BohaterONy 2022, odbyła się konferencja prasowa inaugurująca 7. kampanię „BohaterON - włącz historię”. W wydarzeniu uczestniczył Wojciech Kaczmarczyk, Dyrektor NIW-CRSO, który jest członkiem Kapituły Nagrody.
"Działalność organizacji pozarządowych, aby była skuteczna, musi mieć wsparcie medialne. Dlatego bardzo się cieszę, że Narodowy Instytut Wolności i polska telewizja publiczna podpisują dzisiaj porozumienie o współpracy systemowej” – powiedział Wiceprezes Rady Ministrów, prof. Piotr Gliński
Newletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

Copyright ©2021 All rights reserved | Created by nFinity

Widget not in any sidebars

Powiadom znajomego!Powiadom znajomego o tej aktualności!
Udostępnij za pomocą:


MessengerFacebookEmailShare