Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

Kontakt

Sekretariat


Zapraszamy do kontaktu!


Wyszukiwarka

newsletter1.jpg

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

DRUKUJ STRONĘ

Aktualności

news.png
7 marca redakcja Informatora Ochoty i Włoch opublikowała materiał pt. „Hejt plus we Włochach”, który bazował na tekście pt. „Hejt plus” pierwotnie opublikowanym w tygodniku „Newsweek”. W obydwu artykułach podano nieprawdziwe informacje. Na żądanie Dyrektora NIW-CRSO redakcja Informatora opublikowała sprostowanie: https://iochota.pl/artykul/sprostowanie-do-artykulu/1414841
Prezentujemy wyniki oceny merytorycznej ofert złożonych w tegorocznym konkursie organizowanym w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych na lata 2020-2030, edycja 2023.
Dyrektor NIW-CRSO 8 marca 2023 r. zaktualizował wykaz organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2022 rok w 2023 roku.
Organizacja Sieć SPLOT zorganizowała konferencję ,,Standardy fundamentem merytorycznym i etycznym". W wydarzeniu wziął udział Wojciech Kaczmarczyk, Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności.
27 lutego, 2023
27 lutego obchodzimy Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych.
Dyrektor NIW-CRSO 13 lutego 2023 r. zaktualizował wykaz organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2022 rok w 2023 roku.
- W tym roku wsparcie rządu dla organizacji pozarządowych przekroczy miliard złotych, w ramach 9 programów, dotrze do ponad 5 tysięcy organizacji pozarządowych – mówił na antenie Polskiego Radia 24 Wojciech Kaczmarczyk, Dyrektor NIW-CRSO.
Newletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

Copyright ©2021 All rights reserved | Created by nFinity

Widget not in any sidebars

Powiadom znajomego!Powiadom znajomego o tej aktualności!
Udostępnij za pomocą:


MessengerFacebookEmailShare