Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
newsletter1.jpg

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

DRUKUJ STRONĘ

Edycja 2023

news.png

Czym we wniosku jest „Planowane podzlecenie wydatku”? Poniżej opinia w sprawie stosowania art. 16 ust. 4 udppiw w ramach konkursów dotacyjnych realizowanych w NIW-CRSO.

Zapraszamy na cykl webinariów informacyjnych dotyczących konkursów ogłoszonych w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich, edycja 2023.

 

 

W trakcie webinariów przedstawimy:

  • założenia i cele poszczególnych Priorytetów Programu;
  • zasady i wytyczne regulaminów konkursowych;
  • na co zwrócić uwagę przygotowując wniosek;
  • informacje dotyczące procedury oceny wniosków i przyznawania dotacji.

 

W ramach działań informacyjnych dotyczących ogłoszonych konkursów przewidujemy również sesje Q&A, w trakcie których będziemy odpowiadać na Państwa pytania zadawane na czacie podczas webinarium.

 

Oprócz działań dotyczących zasad regulaminowych zorganizowane zostaną również na webinaria szkoleniowe z zakresu logiki projektowej. Zapraszamy na nie wszystkie osoby, które chcą się dowiedzieć, nie tylko jak wypełnić wniosek według reguł Programu, ale również jak odpowiednio zaplanować, zrealizować i podsumować swój projekt.

 

Webinaria będą tłumaczone na Polski Język Migowy,  a także nagrane i udostępnione na kanale Narodowego Instytutu Wolności na Facebooku oraz na YouTube.

 

Poniżej prezentujemy zestawienie informacji o planowanych webinariach:

 

Tematyka i rodzaj spotkania Termin Link do rejestracji
Zasady aplikacji – PROO – webinarium dla Wnioskodawców 2022-11-30, 10:00 https://niwcrso.clickmeeting.com/proo-edycja-2023-zasady-aplikacji-webinarium-dla-wnioskodawcow/register
Konkursowe Q&A nr 1 2022-12-15, 13:00 https://niwcrso.clickmeeting.com/q-a-proo-edycja-2023-dla-wnioskodawcow-nr-1/register
Konkursowe Q&A nr 2 2022-12-29, 13:00 https://niwcrso.clickmeeting.com/q-a-proo-edycja-2023-dla-wnioskodawcow-nr-2/register

 

Ponadto w kilku miastach zostaną przeprowadzone spotkania informacyjne dotyczące ww. konkursów. Podczas nich można porozmawiać z pracownikami NIW-CRSO na temat regulaminów nowych edycji konkursowych oraz zasad składania ofert.

 

Lista miejsc będzie aktualizowana w miarę potwierdzenia ze strony gospodarzy spotkania. Wraz z listą miejsc opublikujemy w tym miejscu informację o sposobie zgłoszenia i zapisów na te spotkania. Warto śledzić również nasze media społecznościowe.

Newletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

Copyright ©2021 All rights reserved | Created by nFinity

Widget not in any sidebars

Powiadom znajomego!Powiadom znajomego o tej aktualności!
Udostępnij za pomocą:


MessengerFacebookEmailShare