Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
newsletter1.jpg

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.


Priorytet 3

news.png

Rozwój instytucjonalny lokalnych organizacji strażniczych i mediów obywatelskich

WYNIKI OCENY WNIOSKÓW W PROO 3

Prezentujemy wyniki oceny merytorycznej wniosków w priorytecie 3 PROO. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zaangażowanie!

Organizacjom, których wnioski zostały zakwalifikowane do realizacji serdecznie gratulujemy.

Zakończyliśmy ocenę formalną wniosków złożonych w ramach Priorytetu 3 Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich!

W konkursie złożono 223 wnioski. Wszystkie uzyskały pozytywną ocenę formalną i zostały skierowane do oceny merytorycznej.

Informacja o wyniku oceny formalnej zostanie udostępniona wszystkim wnioskodawcom w Systemie Obsługi Dotacji oraz przesłana na adres poczty elektronicznej podany w SOD.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu wnioskodawcom, których wnioski nie uzyskały pozytywnej oceny formalnej, przysługuje odwołanie od wyniku oceny formalnej do Przewodniczącego Komitetu ds. Pożytku Publicznego za pośrednictwem NIW-CRSO w terminie 3 dni roboczych od dnia publikacji informacji o wynikach oceny. Odwołanie od wyniku oceny formalnej może zostać złożone wyłącznie za pomocą Systemu Obsługi Dotacji (w zakładce Oceny). Odwołanie złożone po terminie nie zostanie rozpatrzone.

22 lutego 2019 r. o godzinie 12:00 rozpoczęliśmy nabór wniosków w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO – Priorytet 3. Rozwój instytucjonalny lokalnych organizacji strażniczych i mediów obywatelskich.

Przedmiotem otwartych konkursów jest wsparcie realizacji działań misyjnych (statutowych) oraz wzmocnienie instytucjonalne ww. organizacji.

Wartość środków przeznaczonych na dotacje dla organizacji wynosi 5 600 000 zł.

Wnioski można składać od dnia 22 lutego 2019 r. od godz. 12.00 do 26 marca 2019 r. do godz. 12.00 poprzez System Obsługi Dotacji.

Pytania dotyczące konkursu można zadawać poprzez formularz kontaktowy PROO, pocztą elektroniczną na adres proo@niw.gov.pl oraz pod numerem telefonu 885-221-531 (w godzinach 10.00 – 12.00).

Wszystkie dokumenty znajdują się pod adresem generator.niw.gov.pl

Newletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

Copyright ©2021 All rights reserved | Created by nFinity

Widget not in any sidebars

Powiadom znajomego!Powiadom znajomego o tej aktualności!
Udostępnij za pomocą:


MessengerFacebookEmailShare