Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
newsletter1.jpg

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

DRUKUJ STRONĘ

Konsultacje społeczne

news.png

Konsultacje Regulaminu konkursu w ramach Priorytetu PROO 2b

 

Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza wszystkie zainteresowane osoby, organizacje i instytucje do wyrażenia swoich opinii na temat Regulaminu konkursu w ramach Priorytetu PROO 2b: Dofinansowanie początkowych kapitałów żelaznych, Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich PROO na lata 2018-2030, edycja 2023-2025.

 

W trosce o to, aby ostateczny kształt Regulaminów możliwie najpełniej odpowiadał na potrzeby i oczekiwania sektora pozarządowego zapraszamy do uczestnictwa w konsultacjach społecznych. Załączniki do regulaminów nie podlegają konsultacjom społecznym gdyż wynikają z rozporządzeń wykonawczych wydanych do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie przez Przewodniczącego Komitetu ds. Pożytku Publicznego.

 

Zachęcamy do zgłaszania uwag i propozycji na adres: proo@niw.gov.pl do dnia 20 lipca 2023 r. na formularzu, który można pobrać poniżej. Następnie Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego sporządzi zestawienie uwag, które zostanie przedstawione Komitetowi Sterująco-Monitorującemu oraz opublikowane na stronie NIW-CRSO.

Podsumowanie konsultacji Regulaminu konkursu PROO 2b edycja 2023-2025

Poniżej znajduje się zestawienie zgłoszonych uwag wraz z rozstrzygnięciami danych propozycji.

Konsultacje Regulaminu konkursu PROO 2024

 

Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza wszystkie zainteresowane osoby, organizacje i instytucje do wyrażenia swoich opinii na temat projektu Regulaminu konkursu na rok 2024 w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich PROO na lata 2018-2030.

 

W trosce o to, aby ostateczny kształt Regulaminu możliwie najpełniej odpowiadał na potrzeby i oczekiwania sektora pozarządowego zapraszamy do uczestnictwa w konsultacjach społecznych.

 

Zachęcamy do zgłaszania uwag i propozycji na adres: proo@niw.gov.pl do dnia 17 lipca 2023 r. na formularzu, który można pobrać poniżej. Następnie Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego sporządzi zestawienie uwag, które zostanie przedstawione Komitetowi Sterująco-Monitorującemu oraz opublikowane na stronie NIW-CRSO.

Podsumowanie konsultacji Regulaminu konkursu PROO 2024

Poniżej znajduje się zestawienie zgłoszonych uwag wraz z rozstrzygnięciami danych propozycji.

Konsultacje Regulaminu konkursu PROO 2023

 

Dyrektor NIW-CRSO zaprasza wszystkie zainteresowane osoby, organizacje i instytucje do wyrażenia swoich opinii na temat projektu Regulaminu konkursu na rok 2023 w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich PROO na lata 2018-2030.

 

W trosce o to, aby ostateczny kształt Regulaminu możliwie najpełniej odpowiadał na potrzeby i oczekiwania sektora pozarządowego zapraszamy do uczestnictwa w konsultacjach społecznych.

 

Zachęcamy do zgłaszania uwag i propozycji na adres: proo@niw.gov.pl do dnia 3 listopada 2022 r. na formularzu, który można pobrać poniżej. Następnie Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego sporządzi zestawienie uwag, które zostanie przedstawione Komitetowi Sterująco-Monitorującemu oraz opublikowane na stronie NIW-CRSO.

Konsultacje Regulaminów konkursów NOWEFIO 2022 oraz PROO 2022

 

Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza wszystkie zainteresowane osoby, organizacje i instytucje do wyrażenia swoich opinii na temat projektu Regulaminów konkursów na rok 2022 w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 oraz Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich PROO na lata 2018-2030.

W trosce o to, aby ostateczny kształt Regulaminów możliwie najpełniej odpowiadał na potrzeby i oczekiwania sektora pozarządowego zapraszamy do uczestnictwa w konsultacjach społecznych.

 

Zachęcamy do zgłaszania uwag i propozycji na adres:

 

do dnia 3 listopada 2021 r. na formularzu, który można pobrać poniżej. Następnie Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego sporządzi zestawienie uwag, które zostanie przedstawione Komitetom Sterująco-Monitorującym oraz opublikowane na stronie NIW-CRSO.

 

Do pobrania:

Niw Bip
Priorytet 5 – konsultacje Regulaminu konkursu Edycja 2018 (zakończone)
Podmiot udostępniający:
Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Wytworzył informację:
NIW
26 kwietnia, 2021 09:39
Wprowadził informację do BIP:
NIW
26 kwietnia, 2021 09:39
Ostatnio modyfikował:
Piotr Ziemnicki
15 grudnia, 2021 11:38
Historia zmian:

Zaktualizowane 2021-12-15 @ 11:38:01 [aktualna wersja] przez Piotr Ziemnicki

Zaktualizowane 2021-10-01 @ 11:49:13 przez Piotr Ziemnicki

Zaktualizowane 2021-07-26 @ 09:46:36 przez Piotr Ziemnicki

Newletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

Copyright ©2021 All rights reserved | Created by nFinity

Widget not in any sidebars

Powiadom znajomego!Powiadom znajomego o tej aktualności!
Udostępnij za pomocą:


MessengerFacebookEmailShare