Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
newsletter1.jpg

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

DRUKUJ STRONĘ

wyniki oceny merytorycznej

organizacje1.png

Prezentujemy wyniki oceny merytorycznej ofert złożonych w tegorocznym konkursie organizowanym w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033, Edycja 2024. Program jest realizowany przez NIW-CRSO.

Gratulujemy wszystkim organizacjom, które złożyły swoje oferty, uzyskały dofinansowanie i będą realizowały zadania mające na celu rozwój ich kapitału infrastrukturalnego, społecznego oraz potencjału instytucjonalnego.

W konkursie złożono łącznie 406 ofert.

  • W ramach Priorytetu nr 1 Rozwój instytucjonalny: stabilność i nowoczesność organizacji poradnictwa i poprawa jakości świadczenia usług, Priorytetu nr 2 Wsparcie realizacji usług poradniczych, Priorytetu nr 3 Edukacja – upowszechnienie – integracja dofinansowanie uzyskają – 72 oferty.
  • W ramach Priorytetu nr 4 Regranting dofinansowanie uzyskają – 3 oferty.

Z organizacjami, których wnioski zostały przeznaczone do dofinansowania na początku grudnia 2023 roku skontaktują się przedstawiciele NIW-CRSO w celu przekazania informacji  o przyznanej dotacji. Karty ocen złożonych ofert zostaną udostępnione w ciągu 30 dni poprzez System Obsługi Dotacji.

Rządowy Program Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych dotyczy organizacji poradniczych i zakłada wzmocnienie działalności statutowej pożytku publicznego i rozwoju instytucjonalnego organizacji poradniczych jako partnera państwa w procesie upodmiotowienia obywateli.

Newletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

Copyright ©2021 All rights reserved | Created by nFinity

Widget not in any sidebars

Powiadom znajomego!Powiadom znajomego o tej aktualności!
Udostępnij za pomocą:


MessengerFacebookEmailShare