Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
newsletter1.jpg

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

DRUKUJ STRONĘ

wyniki oceny merytorycznej

organizacje1.png

Prezentujemy wyniki oceny merytorycznej ofert złożonych w tegorocznym konkursie organizowanym w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033, edycja 2024.

Gratulujemy wszystkim organizacjom, które będą realizować zadania mające na celu zwiększenie zaangażowania młodzieży i młodzieżowych organizacji pozarządowych w życiu publicznym.

W konkursie złożono łącznie 290 ofert.

  • W ramach Priorytetu 1.: Aktywizacja młodzieży w samorządach – dofinansowanie uzyska 17 ofert.
  • W ramach Priorytetu 2.: Organizacje młodzieżowe w życiu publicznym
  • W ramach Priorytetu 3.: Wzmocnienie kompetencji organizacji młodzieżowych – dofinansowanie uzyska 120 ofert.

Z organizacjami, których oferty zostały przeznaczone do dofinansowania, skontaktują się pracownicy Biura Programów Tematycznych na początku grudnia. Karty ocen złożonych ofert zostaną udostępnione w ciągu 30 dni poprzez System Obsługi Dotacji.

Rządowy Program Fundusz Młodzieżowy skierowany jest do organizacji młodzieżowych, młodzieżowych rad i sejmików. Zakłada wsparcie ich rozwoju w realizacji przedsięwzięć realizowanych przez rady i sejmiki dla wspólnot lokalnych, aktywizację młodzieży skupionej w samorządach i uczelnianych organizacjach, zwiększenie obecności organizacji młodzieżowych w życiu publicznym oraz budowy i wzmocnienie ich potencjału poprzez poprawę zarządzania, tworzenie i doskonalenie zasobów,  a także tworzenie i rozwijanie strategii działania organizacji.

Newletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

Copyright ©2021 All rights reserved | Created by nFinity

Widget not in any sidebars

Powiadom znajomego!Powiadom znajomego o tej aktualności!
Udostępnij za pomocą:


MessengerFacebookEmailShare