Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
newsletter1.jpg

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.


Priorytet 5

news.png

Wsparcie doraźne

Informacja o zakończeniu naboru wniosków w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO, Priorytet 5. Wsparcie doraźne Edycja 2019

Ze względu na duże zainteresowanie i konieczność procedowania umów w sposób umożliwiający Beneficjentom wydatkowanie środków do 31 grudnia 2019 r. Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego podjął decyzję o zakończeniu naboru wniosków w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO, Priorytet 5 Wsparcie doraźne Edycja 2019. Przedmiotowe wnioski można będzie składać do dnia 16 grudnia 2019 r. do godziny 12:00. Wszystkie organizacje, które nie zdążą wziąć udziału w tegorocznej edycji konkursu zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji, która wystartuje w I kwartale 2020 r.

Poniżej prezentujemy listy wniosków zatwierdzonych do dofinansowania w ramach konkursu PROO Priorytet 5 Wsparcie doraźne:

W przypadku pozostałych wniosków trwa pozyskiwanie dodatkowych informacji zgodnie z Regulaminem (Rozdz. 10.2 ust. 6) lub są przygotowywane karty ocen dla beneficjentów.

Przedmiotem Konkursu jest udzielenie dotacji celowej na realizację zadania polegającego na wsparciu organizacji społeczeństwa obywatelskiego, które znalazły się w sytuacji mogącej istotnie ograniczać realizację ich celów statutowych i działalności programowej.

Konkurs przewiduje również wsparcie dla organizacji, które z powodu braku środków finansowych nie mogą uczestniczyć w ważnych wydarzeniach życia publicznego o charakterze ponadlokalnym.

Wartość środków przeznaczonych na dotacje dla organizacji wynosi 1 800 000 zł.

Wnioski są składane i rozpatrywane poprzez System Obsługi Dotacji. w trybie ciągłym, do wyczerpania środków przeznaczonych na konkurs.

Pytania dotyczące konkursu można zadawać poprzez formularz kontaktowy PROO, pocztą elektroniczną na adres proo@niw.gov.pl oraz pod numerem telefonu 885 221 531 w dni robocze, w godzinach 10.00 – 16.00.

Newletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

Copyright ©2021 All rights reserved | Created by nFinity

Widget not in any sidebars

Powiadom znajomego!Powiadom znajomego o tej aktualności!
Udostępnij za pomocą:


MessengerFacebookEmailShare