Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
newsletter1.jpg

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.


Priorytet 2b

news.png

Kapitały żelazne - Dofinansowanie początkowych kapitałów żelaznych

Dyrektor NIW-CRSO zaprasza organizacje pozarządowe oraz instytucje prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w konkursie ogłoszonym w ramach edycji 2023-2025 Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich PROO na lata 2018-2030 w Priorytecie PROO 2b: Dofinansowanie początkowych kapitałów żelaznych.

Przedmiotem Konkursu jest dofinansowanie początkowego kapitału żelaznego organizacji pozarządowych. Wnioskodawcy przedstawią we wnioskach szczegółowy plan działań mający na celu zebranie środków przeznaczonych na utworzenie początkowego kapitału żelaznego. Po zebraniu wskazanej kwoty przez Wnioskodawcę, NIW-CRSO udzieli dofinansowania do kapitału żelaznego w kwocie równej zebranej przez organizację (nie mniej niż 200.000 zł, nie więcej niż 500.000 zł).

 

Nabór wniosków będzie trwał w okresie od dnia 16.08.2023, godz. 14.00 do wyczerpania środków zaplanowanych na realizację Priorytetu (nie później niż do 30.06.2025).

 

Szczegółowe informacje znajdują się w:

    • – Regulaminie konkursu PROO 2b: Dofinansowanie początkowych kapitałów żelaznych, edycja 2023-2025.

 

Szczegółowe pytania na temat konkursu można kierować e-mailowo pod adres: PROO@niw.gov.pl

Newletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

Copyright ©2021 All rights reserved | Created by nFinity

Widget not in any sidebars

Powiadom znajomego!Powiadom znajomego o tej aktualności!
Udostępnij za pomocą:


MessengerFacebookEmailShare