Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
newsletter1.jpg

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

DRUKUJ STRONĘ

Edycja 2023

news.png

Zapraszamy na cykl webinariów informacyjnych dotyczących konkursów ogłoszonych w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO, edycja 2023.

 

 

W trakcie webinariów przedstawimy:

  • założenia i cele poszczególnych Priorytetów Programu;
  • zasady i wytyczne regulaminów konkursowych;
  • na co zwrócić uwagę przygotowując wniosek;
  • informacje dotyczące procedury oceny wniosków i przyznawania dotacji.

 

W ramach działań informacyjnych dotyczących ogłoszonych konkursów przewidujemy również sesje Q&A, w trakcie których będziemy odpowiadać na Państwa pytania zadawane na czacie podczas webinarium.

 

Oprócz działań dotyczących zasad regulaminowych zorganizowane zostaną również na webinaria szkoleniowe z zakresu logiki projektowej. Zapraszamy na nie wszystkie osoby, które chcą się dowiedzieć, nie tylko jak wypełnić wniosek według reguł Programu, ale również jak odpowiednio zaplanować, zrealizować i podsumować swój projekt.

 

Webinaria będą tłumaczone na Polski Język Migowy,  a także nagrane i udostępnione na kanale Narodowego Instytutu Wolności na Facebooku oraz na YouTube.

 

Poniżej prezentujemy zestawienie informacji o planowanych webinariach:

 

NOWEFIO, edycja 2023

Tematyka i rodzaj spotkania Termin Link do rejestracji
Zasady aplikacji – NOWEFIO webinarium dla Wnioskodawców 2022-11-17, 14:00 https://niwcrso.clickmeeting.com/nowefio-edycja-2023-zasady-aplikacji-webinarium-dla-wnioskodawcow/register
Logika projektowa – webinarium 2022-11-22, 14:00 https://niwcrso.clickmeeting.com/logika-projektowa-w-ofertach-konkursu-nowefio/register
Konkursowe Q&A nr 1 2022-11-30, 14:00 https://niwcrso.clickmeeting.com/q-a-nowefio-edycja-2023-dla-wnioskodawcow-nr-1/register
Konkursowe Q&A nr 2 2022-12-07, 14:00 https://niwcrso.clickmeeting.com/q-a-nowefio-edycja-2023-dla-wnioskodawcow-nr-2/register

 

 

Ponadto w kilku miastach zostaną przeprowadzone spotkania informacyjne dotyczące ww. konkursów. Podczas nich można porozmawiać z pracownikami NIW-CRSO na temat regulaminów nowych edycji konkursowych oraz zasad składania ofert.

 

Lista miejsc będzie aktualizowana w miarę potwierdzenia ze strony gospodarzy spotkania. Wraz z listą miejsc opublikujemy w tym miejscu informację o sposobie zgłoszenia i zapisów na te spotkania. Warto śledzić również nasze media społecznościowe.

 

Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z naszych materiałów informacyjnych:

Podręcznik dla oferentów NOWEFIO, edycja 2023

Wzór oferty z pomocą kontekstową

FAQ NOWEFIO

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz instytucje prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w konkursie ogłaszanym w ramach edycji 2023 Rządowego Programu NOWEFIO na lata 2021-2030.

Celem głównym Rządowego Programu NOWEFIO jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne przez poprawę samoorganizacji społecznej, wzrost znaczenia sektora obywatelskiego w życiu publicznym oraz wzmocnienie instytucjonalne sektora obywatelskiego w Polsce.

Oferty o dofinansowanie można złożyć w ramach następujących Priorytetów:
Priorytet 2.

Organizacje obywatelskie na rzecz dobra wspólnego

 

Priorytet 3.

Organizacje obywatelskie w życiu publicznym

 

Priorytet 4.

Wzmocnienie kompetencji organizacji obywatelskich

 

Termin składania ofert upływa 12 grudnia 2022 r. o godzinie 14.00.

 

Szczegółowe pytania na temat Rządowego Programu NOWEFIO będzie można kierować w terminie naboru ofert  pod numerem telefonu 601-901-285 w dniach 14.11.2022 – 12.12.2022 w godz. 10:00-15:00 od poniedziałku do piątku lub e-mailowo pod adres: FIO@niw.gov.pl

 

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi, które pojawią się wkrótce w tej zakładce oraz zachęcamy do uczestnictwa w webinariach informacyjnych. Szczegółowa informacja na temat webinariów o konkursie będzie aktualizowana na stronie NIW-CRSO.

Konsultacje Regulaminu konkursu NOWEFIO edycja 2023

W związku z przygotowywanym naborem w otwartym konkursie ofert Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO edycja 2023, Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności- Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych Regulaminu konkursu NOWEFIO edycja 2023.

Szczegóły znajdują w zakładce Konsultacje Społeczne.

Newletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

Copyright ©2021 All rights reserved | Created by nFinity

Widget not in any sidebars

Powiadom znajomego!Powiadom znajomego o tej aktualności!
Udostępnij za pomocą:


MessengerFacebookEmailShare