Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt
DRUKUJ STRONĘ

Rekrutacja

news.png

Nowe wyzwania, ciekawe projekty?

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy. Poszukujemy kandydatek/kandydatów na różne stanowiska!

img32

Ważne informacje dodatkowe

Dokumenty aplikacyjne prosimy składać każdorazowo jako odpowiedź na konkretne ogłoszenie. Nie prowadzimy bazy danych kandydatek/kandydatów zainteresowanych pracą.

 

Rekrutacja kandydatek/kandydatów jest prowadzona zgodnie z przepisami ustawy z dnia 15 września 2017 r. o Narodowym Instytucie Wolności – Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego (Dz. U. z 2017 r., poz. 1909 z późn. zm.).

 

Nasza instytucja jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

 

Jeżeli masz jakieś specjalne potrzeby, jesteś osobą z niepełnosprawnością, wskaż proszę usługę, której potrzebujesz w związku z rozmową rekrutacyjną i poinformuj nas o tym.

 

Dokumenty aplikacyjne przekazane przez kandydatki/kandydatów w procesie rekrutacji na dane stanowisko w NIW-CRSO, będą niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia zatrudnienia kandydatki/kandydata lub niezwłocznie po zakończeniu rekrutacji bez wyboru kandydatki/kandydata.

Newletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

Copyright ©2021 All rights reserved | Created by nFinity

Widget not in any sidebars

Powiadom znajomego!Powiadom znajomego o tej aktualności!
Udostępnij za pomocą:


MessengerFacebookEmailShare