Dołącz do II Forum Wolontariatu – rejestracja ruszyła!

11 grudnia, 2020

Korpus Solidarności serdecznie zaprasza na drugą odsłonę swojego Forum Wolontariatu organizowanego przez NIW-CRSO. Tym razem, wyjątkowo, w formule online. Organizatorzy wolontariatu i wolontariusze – bądźcie z nami już 14 grudnia!

II Forum Wolontariatu to wyjątkowa okazja do rozmowy o aktualnym stanie i możliwych kierunkach rozwoju wolontariatu w Polsce zarówno dla wolontariuszy, jak i organizatorów wolontariatu oraz wszystkich osób, które mają lub chcą mieć wpływ na kształt wolontariatu w Polsce. Podczas wydarzenia chcemy stwarzać możliwość wymiany doświadczeń oraz poszukiwania inspiracji w realizacji działań ochotniczych dla naszych uczestników.

W tym roku głównymi tematami poruszanymi podczas Forum będą: działanie wolontariackie w czasie restrykcji związanych z pandemią COVID-19, motywacja wolontariuszy oraz ewaluacja działań. W panelach dyskusyjnych i warsztatach wezmą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, instytucji świadczących pomoc potrzebującym, administracji publicznej i świata nauki.

Co czeka uczestników?

Podczas Forum zaplanowaliśmy porządną dawkę wiedzy i doświadczeń z różnych płaszczyzn wolontariackich, a wśród nich:

  • debaty tematyczne z ekspertami,
  • sesje warsztatowe,
  • łącznie 11 prowadzących i panelistów,
  • wolontariat w czasie pandemii, skuteczna komunikacja i promocja, zmagania z wyzwaniami
    … a wiele więcej – w programie!

ZAPISY NA II FORUM WOLONTARIATU TRWAJĄ DO 14 GRUDNIA, GODZ. 10:00, NATOMIAST NA WARSZTATY Z LIMITEM MIEJSC DO WYCZERPANIA MIEJSC.

Nie czekajcie i zapiszcie się już dziś – do wirtualnego zobaczenia!

PROGRAM WYDARZENIA

FORMULARZ REJESTRACYJNY

_______________

Zachęcamy również do obejrzenia, jak było na I Forum Wolontariatu TUTAJ