Dołącz do naszego zespołu! Rekrutujemy na stanowisko ds. obsługi asystenckiej

10 lutego, 2020

Poszukujemy osoby, która jest gotowa podjąć się zadań na stanowisku: starszy specjalista / specjalista ds. obsługi asystenckiej Dyrektora Instytutu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za zapewnienie obsługi administracyjnej, kancelaryjnej oraz recepcyjnej kierownictwa Instytutu oraz pracowników. Szukamy osoby z sercem, do serca naszego Instytutu, którym jest sekretariat. Poza zaangażowaniem, w naszym sekretariacie niezbędna będzie doskonała organizacja pracy oraz umiejętność komunikacji z różnorodną grupą odbiorców. Jednocześnie jest to okazja, by stać się członkiem zespołu pierwszej w Polsce instytucji, która kompleksowego wspiera społeczeństwo obywatelskie, realizując m.in. programy adresowane do ogółu podmiotów sektora pozarządowego. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 lutego.

Wśród głównych zadań na stanowisku znajdą się m.in.:

  • organizacja i obsługa spotkań organizowanych w Instytucie oraz prowadzenie kalendarza kierownictwa Instytutu;
  • prowadzenie rejestru delegacji krajowych i zagranicznych oraz organizacja delegacji kierownictwa Instytutu, w szczególności w zakresie rezerwacji i zakupu biletów i miejsc noclegowych; rozliczanie delegacji kierownictwa Instytutu.

Zainteresowane osoby powinny posiadać m.in.:

  • wykształcenie minimum średnie, dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku asystenckim lub sekretarskim lub w obsłudze administracyjno-biurowej,
  • bardzo dobrą organizację pracy (wielozadaniowość, szybkość w działaniu), w tym umiejętność pracy pod presją czasu, oraz aktywną postawę i zaangażowanie w realizowane zadania,
  • dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie co najmniej B1),
  • oraz być dyspozycyjne.

Dodatkowym atutem będzie m.in. doświadczenie zawodowe w sektorze pozarządowym lub administracji publicznej lub w obsłudze klienta.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 24 lutego 2020 r.

Więcej informacji o rekrutacji do NIW-CRSO znajdziecie tutaj.

Pytania? Dzwońcie na 22 468 44 00.

Szczegółowe informacje o wymaganiach, zadaniach, procesie rekrutacji oraz o tym, co oferujemy osobom zatrudnionym, znajdziecie w pełnej treści ogłoszenia, która dostępna jest tutaj: starszy specjalista / specjalista ds. obsługi asystenckiej Dyrektora Instytutu w Biurze Organizacyjnym (nr R2001)