DziałaMY, wspieraMY w NIW-CRSO, dołącz do nas! Rekrutujemy do Biura Programów Horyzontalnych

13 sierpnia, 2020

Poszukujemy osoby, która jest gotowa zaangażować się w realizację zadań w naszym Biurze Programów Horyzontalnych. Poza zaangażowaniem, niezbędna będzie bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność komunikacji z różnorodną grupą odbiorców. Biuro to odpowiada bowiem za całościowe wdrażanie programów wsparcia finansowego, które adresowane są do wszystkich organizacji sektora pozarządowego w Polsce, czyli Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (FIO) oraz Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO). Jest to okazja, by stać się członkiem zespołu pierwszej w Polsce instytucji, która kompleksowego wspiera społeczeństwo obywatelskie. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia.

Główne zadania przewidziane na tym stanowisku to m.in.:

  • Uczestnictwo w procesie wdrażania programów wsparcia rozwoju społeczeństwa obywatelskiego;
  • Monitorowanie działań z realizacji zadań publicznych oraz uczestnictwo w kontroli w ramach programów wsparcia rozwoju społeczeństwa obywatelskiego;
  • Weryfikacja sprawozdań cząstkowych i końcowych z realizacji zadań publicznych dofinansowanych w ramach programów wsparcia rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Zainteresowane osoby powinny posiadać m.in.:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego przy realizacji zadań związanych ze współpracą z sektorem pozarządowym w przypadku stanowiska specjalisty oraz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w administracji publicznej przy realizacji zadań związanych ze współpracą z sektorem pozarządowym w przypadku stanowiska starszego specjalisty;
  • Znajomość przepisów, specyfiki i uwarunkowań dotyczących sektora pozarządowego, w tym funkcjonowania NIW-CRSO;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie m.in. doświadczenie zawodowe związane z wdrażaniem otwartych konkursów ofert a także umiejętność tworzenia i redagowania tekstów oraz pism urzędowych.Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 sierpnia 2020 r.

 

Więcej informacji o rekrutacji do NIW-CRSO znajdziecie tutaj.Pytania? Dzwońcie na 22 468 44 43.

 

Szczegółowe informacje o zadaniach, wymaganiach oraz procesie rekrutacji, w tym wymagane oświadczenia, znajdziecie w pełnej treści ogłoszenia, która dostępna jest tutaj: Starszy specjalista/specjalista w Biurze Programów Horyzontalnych (nr R2003)