I Forum Wolontariatu [REJESTRACJA]

17 października, 2019

Trwa rejestracja na I Forum Wolontariatu, które odbędzie się już 24-25 października w Warszawie!

I Forum Wolontariatu w Warszawie to wydarzenie ogólnopolskie, integrujące środowisko wolontariackie zainteresowane wolontariatem długoterminowym. Ta tematyka jest Ci bliska? Zapraszamy!

Jeśli rejestracja jest jeszcze przed Tobą, formularz oraz elektroniczny bilet zdobędziesz TUTAJ.

Co Cię czeka podczas tych dwóch dni?
Specjalistyczne warsztaty tematyczne z zakresu m.in.: motywowania wolontariuszy, prawa w wolontariacie, myślenia wizualnego czy obsługi specjalnego systemu rekrutacyjno-kojarzeniowego dla wolontariuszy, spotkania z ekspertami przy kawie, wizyty studyjne w 4 różnych lokalizacjach, spotkania z gośćmi specjalnymi – a to nie wszystko!

Sprawdź program Forum TUTAJ.

Głównym punktem wydarzenia będzie oficjalna ogólnopolska inauguracja Korpusu Solidarności – Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego.

Dwudniowe ogólnopolskie Forum zgromadzi reprezentantów Partnerów Programu Korpus Solidarności z 15 województw oraz organizacje pozarządowe i instytucje, które współpracują z wolontariuszami długoterminowymi lub planują taką współpracę. W spotkaniu wezmą udział również osoby zainteresowane tematyką wolontariatu, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu. Już 24 i 25 października będzie ku temu świetna okazja!

Więcej informacji na: https://www.korpussolidarnosci.gov.pl/


REJESTRACJA TRWA DO 20.10.2019 R. DO GODZ. 23:59.