Dotacja na rok 2019 dla projektów dwuletnich FIO 2018

25 kwietnia, 2019

Dzisiaj rozpoczynamy wypłatę środków dla tych podmiotów, które przedstawiły prawidłowe sprawozdanie z realizacji projektu w pierwszym roku i rozliczyły się z dotychczas otrzymanej dotacji z FIO 2018.

W ramach edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich przydzieliliśmy dotację 539 podmiotom, z czego 257 to organizacje realizujące projekty dwuletnie. Zgodnie z regulaminem konkursu FIO 2018 dotacja na rok 2019 zostanie przekazana dopiero po rozliczeniu się z dotacji przyznanej na pierwszy rok zadania publicznego. Natychmiast po otrzymaniu środków budżetowych na ten cel rozpoczęliśmy wypłatę środków. Dokładamy wszelkich starań żeby wypłata środków do wszystkich realizatorów zadań nastąpiła jak najszybciej.

Wszystkie organizacje, które zwracają się do nas z pytaniem o termin wypłaty środków, otrzymują informacje, niezależnie od tego jakiego kanału komunikacji użyły (infolinia, mail, media społecznościowe, kontakt z opiekunem). Zespół FIO jest do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań lub uwag.