Ja mam wybór, Ty masz wybór, wszyscy #MamyWybory. Idź i zagłosuj!

22 maja, 2019

#MamyWybory – pod takim hasłem wystartowała dziś społeczna kampania informacyjno-edukacyjna NIW. Kampania ma zachęcić Polaków do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 26 maja.

Przygotowane na tę okazję spoty kampanijne mają przypominać, że posłowie wybrani w tych wyborach będą decydować o przyszłości Europy. Tym samym będą mieć wpływ na przyszłość Polski.

Dzień 26 maja to bardzo ważna data w kalendarzu również z innego powodu – obchodzimy wtedy w Polsce Dzień Matki. Dlatego w kampanii zachęcamy do zrobienia prezentu w tym dniu i naszym mamom, i naszej wspólnej Matce – Ojczyźnie. Takim prezentem będzie udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Polska jest częścią Europy. Powinniśmy razem decydować o jej przyszłości.

Zadbajmy więc w tym dniu i o nasze Mamy, i o naszą Ojczyznę. Pamiętaj i zagłosuj – w końcu #MamyWybory!

Nasze spoty informacyjne możesz zobaczyć na tej stronie, a także w telewizji: TVP 1, TVP 2, TVP Sport i Polsat oraz posłuchać w radiu: Polskie Radio Jedynka, Dwójka, Trójka i Polskie Radio 24 oraz RMF FM. Kampania potrwa do 25 maja.