Wystartowała rejestracja na konferencję 19-20 listopada!

13 listopada, 2020

Zapraszamy na konferencję „Społeczeństwo obywatelskie: kierunek wspólnota” która odbędzie się 19 i 20 listopada br. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną konferencja będzie realizowana w trybie online.

To już trzecia edycja konferencji organizowanej corocznie przez NIW-CRSO. Dla wszystkich zainteresowanych przyszłością polskiego sektora pozarządowego będzie wyjątkową okazją do rozmowy na temat kierunków, w jakich III sektor powinien się rozwijać oraz na temat najważniejszych potrzeb i wyzwań stojących aktualnie przed organizacjami działającymi w tym obszarze.

W tym roku głównym tematem spotkania będzie wspólnota: wspólnota, która kieruje się wartościami obywatelskimi – wspólnota, która działa na rzecz dobra wspólnego – wspólnota, którą tworzymy razem. W 12 panelach dyskusyjnych wezmą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, administracji publicznej i świata nauki. Jak w poprzednich edycjach, chcemy, żeby konferencja stanowiła przyjazną platformę dla dyskusji i wymiany doświadczeń.

Zachęcamy do rejestracji na stronie: https://www.konferencja.niw.gov.pl/.