
Czekamy na Wasze opinie, uwagi, rekomendacje. Ruszają konsultacje projektu Regulaminu konkursu na rok 2026 w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033.
Chcemy, aby ostateczny kształt Regulaminu RPFM był dostosowany do potrzeb i oczekiwań organizacji pozarządowych. Pomóc w tym mają konsultacje społeczne, które organizujemy w formule online. Będziemy wdzięczni za spostrzeżenia, rekomendacje, opinie przedstawicieli NGO-sów.
Zachęcamy do zgłaszania uwag i propozycji na adres: fm@niw.gov.pl
Konsultacje potrwają do 14 października. Po ich zakończeniu powstanie raport, który zostanie umieszczony na stronie internetowej NIW-CRSO.
Przypominamy, że na początku roku odbyły się konsultacje społeczne Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy. Ich uczestnicy przekazali mnóstwo cennych uwag i zaproponowali zmiany. Zostały one zabrane w raporcie, który znajduje się na stronie internetowej NIW-CRSO, we wpisie Cenne uwagi i rekomendacje. Raporty z konsultacji społecznych programów.
Rządowy Program Fundusz Młodzieżowy wspiera działania ludzi młodych. Jego głównym celem jest zwiększenie zaangażowania młodzieży i młodzieżowych organizacji pozarządowych w życie publiczne oraz wzmocnienie instytucjonalne. Najbliższy konkurs ruszy już niebawem – na przełomie października i listopada.
Już niebawem (na przełomie października i listopada) ruszy nabór wniosków w ramach kolejnej edycji RPFM.