Czekamy na Ciebie – dołącz do naszego zespołu w Biurze Komunikacji i Promocji

4 października, 2023

Hej, jak się masz?

 

Czy zastanawiałaś/eś się kiedyś, co dzieje się z tymi wszystkimi ofertami pracy, które lądują w Twojej skrzynce mailowej? Czy sprawiły, że poczułaś/eś nimi zainteresowanie? Zapraszam Cię do czegoś, co może okazać się więcej niż kolejnym nudnym zleceniem. W NIW-CRSO szukamy kogoś, kto nie tylko tworzy, ale i zmienia – poprzez słowo i działanie.

 

Potrafisz dobrze pisać, kreować opowieści i opinie? Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie! Twoje teksty będą tworzyć rzeczywistość, wpłyną na obraz polskiego społeczeństwa obywatelskiego.

 

Ale uwaga – tu nie będziesz tylko pisać. Twoje zadania to też praca z mediami, budowanie obrazu NIW-CRSO oraz współtworzenie naszych projektów komunikacyjnych. A to wszystko w miejscu, gdzie Twój głos naprawdę ma znaczenie!

 

Jeśli Twoje słowa mają moc – dołącz do nas, bądź częścią czegoś większego. „DziałaMY, WspieraMY” to motto naszego „niwowskiego” teamu, które może wkrótce stać się też Twoim!

 

Zapoznaj się z głównymi zadaniami, wymaganiami i tym co oferujemy TUTAJ. Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany prześlij do nas swoje CV na adres rekrutacja@niw.gov.pl.

 

 Zapraszamy!

 

– Dawid, kierownik Biura Komunikacji i Promocji NIW-CRSO