Warsztaty pt. „Podstawy zarządzania strategicznego w organizacji pozarządowej” – Elbląg, 28.08

14 sierpnia, 2019

Zapraszamy do udziału w kolejnych warsztatach organizowanych w ramach Akademii NIW pt. „Podstawy zarządzania strategicznego w organizacji pozarządowej”.

Podczas warsztatów przybliżone zostaną najważniejsze pojęcia związane z zarządzaniem strategicznym. Uczestnicy dowiedzą się, czym różni się ono od innych modeli zarządzania, jakie ma zalety i jak można zastosować jego elementy w zarządzaniu organizacją pozarządową. Zaproponujemy uczestnikom praktyczne ćwiczenia dotyczące np.: opracowywania strategii organizacji na podstawie danych ilościowych, określania i celów i przekładania ich na konkretne działania, tworzenia sprawnego systemu zarządzania oraz monitorowania realizacji strategii i reagowania na błędy w realizacji. Ponadto zaprosimy uczestników do dyskusji o warunkach, w jakich działają ich organizacje i o wyzwaniach jakim muszą sprostać. Liczymy na to, że dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy będą mogli odpowiedzieć sobie na pytanie czy działanie „z wyprzedzeniem” wobec pojawiających się problemów, które jest jednym z założeń zarządzania strategicznego, jest właściwym rozwiązaniem dla ich organizacji.

Kiedy: 28 sierpnia, godz. 16:00  

Gdzie: Ratusz Staromiejski w Elblągu (Stary Rynek 25, 82-300 Elbląg)

Rejestracja uczestników:

zgłoszenia prosimy wysyłać pocztą elektroniczną na adres akademia@niw.gov.pl. W temacie wiadomości należy wpisać: Warsztaty Akademia.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię i nazwisko,
  • miejscowość,
  • organizacja/instytucja,
  • numer telefonu (opcjonalne).

Zgłoszenie na warsztaty jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w myśl regulaminu zamieszczonego na stronie www.niw.gov.pl/akademia

Termin nadsyłania zgłoszeń: 24 sierpnia, do 12:00.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 22 468 44 11 oraz pod adresem poczty elektronicznej media@niw.gov.pl.

Program warsztatów:

15:30-16:00        Rozpoczęcie i powitanie uczestników

16:00-17:00        „Sieciowanie” i rozmowy przy kawie

17:00-18:30        Szkolenie pt. „Podstawy zarządzania strategicznego w organizacji pozarządowej”

 

Dowiedz się czym jest Akademia NIW. Do zobaczenia w Elblągu!